Canon akıllı telefonlara haddini bildirdi, kamera teknolojisi böyle olur

Canon India, görsel içerik sektöründe büyük bir adım attı ve ‘Canon NorthStar’ isimli yenilikçi bir platformu tanıttı. Bu platform, görsel içerik akış süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Mumbai’de gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde sektör uzmanları, teknoloji ortakları ve Canon liderlik ekibi yer aldı. Canon India Başkanı ve CEO’su Manabu Yamazaki de bu önemli etkinlikte bulundu.

Canon NorthStar’, danışmanlık hizmetlerinden ekipman teminine ve ilgili desteğe kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Bu hizmetler; prodüksiyon stüdyoları, yayıncılık, çevrimiçi yayın platformları, podcast stüdyoları, eğitim kurumları, sanal prodüksiyon ortamları, YouTube kanalları, sanal gerçeklik çekimleri ve bilgisayarla üretilmiş görüntü çekimleri gibi çeşitli sektörlere yönelik.

Platform, Canon‘un sektörün önde gelen teknoloji şirketleri ve deneyimli profesyonellerle yaptığı stratejik iş birliklerine dayanıyor. Bu iş birliklerini kullanarak Canon, müşterilerine özel ihtiyaçlarına uygun uçtan uca çözümler sunmayı amaçlıyor.

Canon NorthStar’ın hizmet yapısı iki ana bölümden oluşuyor. İlk bölüm, sinematografi, post-prodüksiyon, veri depolama gibi alanlarda deneyimli profesyonellerin bulunduğu paneller tarafından sağlanan danışmanlık desteğini içeriyor. Bu paneller, müşterilere kurulum, ekipman seçimi ve işletme stratejileri konusunda kişiye özel rehberlik ve bilgi sunuyor.

Canon akıllı telefonlara haddini bildirdi, kamera teknolojisi böyle olur

İkinci bölüm ise Adobe, Western Digital, Dell, Sennheiser, Aputure, SanDisk ve Atomos gibi alanında lider markalarla yapılan stratejik ortaklıklar aracılığıyla en son teknoloji entegrasyonuna odaklanıyor. Bu ortaklıklar, içerik oluşturma, post-prodüksiyon, ışık ve ses çözümleri, renk düzenleme ve depolama çözümleri gibi alanlarda üst düzey hizmetlerin sunulmasını sağlıyor.

Canon India’nın liderliğinde, müşteri ihtiyaçlarının gelişimine paralel yenilikçi adımlar atılmaya devam ediliyor. ‘Canon NorthStar’, dijital yayıncılık platformları, 4K ve 8K çözünürlükler, sanal ve arttırılmış gerçeklik gibi günümüz trendlerine uyum sağlayarak sektördeki değişimlere öncülük ediyor.

Bu yenilikçi platform, eğitim kurumlarından sanal prodüksiyon stüdyolarına, renk düzenleme stüdyolarından çevrimiçi yayın kanallarına kadar geniş bir kullanım alanına hitap ediyor. Canon, danışmanlık ve teknoloji çözümleriyle tüketicilere ve işletmelere dijital çağda başarıya ulaşmaları için gerekli kaynakları sağlamayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x